Kriss USA VECTOR SDP SBA3 10MM KV10-PSBBL30
Condition New manufacturer Kriss USA Model VECTOR SDP SBA3 Caliber 10mm Auto SKU 811607030303.00 MPU KV10-PSBBL30
SKU: 811607030303.00 Category: Product ID: 13243
Description
KRISS USA, Inc VECTOR SDP SB Enhanced, Black, 10MM, 5.5” Threaded Barrel, KRISS Recoil Mitigation System, DEFIANCE Front and RearFolding Sights, SB Tactical SBA3 Collapsible Brace, KRISS Folding Adapter, 3 Lug Adapter, Mini Handguard, Short Rail Section, 1 – 15rd Magazine, Cleaning Kit, User Manual KV10-PSBBL30
Additional Info
KRISS VECTOR SDP SBA3 10MM 5.5″ BLK